O nás

Dlhé roky skúsenosti

Agroservis
Vyder

Práca v poľnohospodárstve je ťažká, ale jej výsledky zabezpečujú kvalitné potraviny a dôstojné životné podmienky pre ľudí.

V roku 2018 sme sa rozhodli prispieť malým dielom k zlepšeniu podmienok pre poľnohospodárov. Keďže sme partia odborníkov v oblasti údržby strojov, naše smerovanie bolo jasné. Založili sme firmu na opravu a servis poľnohospodárskych mechanizmov. Nezačali sme vo veľkom. Prvé stroje, ktoré prešli našimi rukami boli značky JOHN DEERE. Profesionalita, odbornosť a tvrdá drina priniesli svoje ovocie. Postupne sa na nás obracali menšie i väčšie farmy, družstvá a súkromné osoby. Za štyri roky sme z opráv jedinej značky rozšírili naše služby na opravy traktorov, nakladačov, kombajnov a rezačiek výrobcov JCB, NEW HOLLAND, CLAAS, MASSEY FERGUSON, CHALLANGER, CASE a iných značiek. Diagnostiku, údržbu, servis a opravy poľnohospodárskych strojov zrealizujeme priamo u vás alebo pri oprave väčšieho rozsahu v našich dielňach. Agroservis Vyder pôsobí na východnom Slovensku.

Opravy poľnohospodárskych strojov

Opravíme promptne a odborne rôzne druhy poľnohospodárskych strojov od traktorov cez kombajny a nakladače až po rezačky.

Diagnostika poľnohospodárskych strojov

Diagnostika poľnohospodárskych strojov je zárukou šetrenia nákladov za zbytočne realizované opravy. Využívame profesionálny diagnostický softvér a najnovšie technológie.

Servisné výjazdy k zákazníkom

Potrebujete rýchlo opraviť stroj na mieste poruchy? Náš tým je pripravený prísť na vami určené miesto.

Predaj originálnych náhradných dielov

Široký sortiment náhradných dielov pre poľnohospodárske stroje. Spolupracujeme so všetkými renomovanými výrobcami poľnohospodárskych komponentov.

Potrebujete poradiť?

Sme tu pre Vás